Centrum

Okulistyczno-Optometryczno-Optyczne

Gabinet Ortoptyczno-Pleoptyczny


Oko-Medical

mgr Jolanta Sobolewska


  Węgorzewo, Giżycko 

O nas 

Węgorzewskie Centrum
Okulistyczno-Optometryczno-Optyczne
GABINET ORTOPTYCZNO-PLEOPTYCZNY
Oko-Medical
mgr Jolanta Sobolewska
Każdy ma taki świat jaki widzą jego oczy. 
(Jose Saramago) 

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka, dlatego tak ważne jest, aby o niego dbać z należytą starannością. Pomoże w tym Państwu Węgorzewskie Centrum Okulistyczno-Optometryczno-Optyczne Gabinet Ortoptyczno-Pleoptyczny Oko-Medical — to miejsce godne zaufania, w którym najważniejsze jest dobro klienta i pacjenta. 

Nasze centrum powstało z połączenia pasji, doświadczenia i nieustającej chęci kształcenia się. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i nowoczesnemu sprzętowi gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, indywidualne podejście i fachową pomoc, a wszystko to w przystępnej cenie. Nasz salon stworzyliśmy z myślą o Państwa komforcie. Wyróżnia nas najwyższa jakość oferowanych produktów oraz szeroki i różnorodny asortyment, podążający za najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi. 

W przyjaznej atmosferze zadbamy o Państwa wzrok kompleksowo — w naszym centrum mogą Państwo skorzystać z usług doświadczonych lekarzy specjalistów. Pomożemy Państwu w wyborze najlepszych szkieł — takich, dzięki którym świat stanie się piękniejszy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, szczególną troską otaczamy najmłodszych pacjentów, ponieważ wiemy, jak ważne jest to, aby dbać o wzrok już od najmłodszych lat. 
Szukają Państwo idealnie dopasowanych okularów i szkieł kontaktowych, które dobierze profesjonalista? Mają Państwo problemy ze wzrokiem? Zapraszamy do naszego centrum!


Czekamy na Państwa
od poniedziałku do piątku
w godz. 9.00-17.00,
w soboty w godz. 9.00-13.00.
Węgorzewo, ul. Grunwaldzka 1. OKO-MEDICAL OTRZYMA DOFINANSOWANIE NA ZAKUP SPRZĘTU

21 lutego w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie Jolanta Sobolewska, właścicielka Węgorzewskiego Centrum Okulistyczno-Optometryczno-Optycznego Gabinet Ortoptyczno-Pleoptyczny Oko-Medical, podpisała umowę o dofinansowanie zakupu sprzętu.
Dzięki dofinansowaniu mieszkańcy powiatu węgorzewskiego oraz okolic będą mogli korzystać ze specjalistycznych badań, przeprowadzanych na najwyższej jakości sprzęcie. Pacjenci Oko-Medical będą mieli zapewnioną kompleksową pomoc – od szerokich działań profilaktycznych, szczegółowej diagnostyki, aż po indywidualnie dopasowane terapie. Węgorzewskie Centrum Oko-Medical chcąc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, wciąż szuka nowych możliwości oraz rozwija się z myślą o potrzebach pacjentów. 
Na zdjęciu przy stole (od prawej): Jolanta Sobolewska, właścicielka Oko-Medical, Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Sylwia Jaskulska, Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas podpisania umowy o dofinansowanie